Košík je prázdný.

Antoine Griezmann je vydání klauzule být zahájen Barcelona pátek

Barcelona bude údajně spouštět Atletico Madrid vpřed Antoine Griezmann je € 120 milionů doložka o uvolnění v pátek.
 
Španělští šampioni "usazují poslední detaily" a zaplatí celou částku poté, co Atletico Madrid odmítl vyjednat, podle Luis F. Rojo v Marce.
 
Barcelona doufají, že se to podaří udělat rychle a chtějí v neděli předvést Griezmanna, než začne klub v předsezónním tréninku v pondělí.
 
Griezmann v květnu oznámil, že v létě opustí Atletico Madrid a v neděli se nepodaří spojit s klubem pro předsezónní trénink.
 
Rojiblancos zahájili disciplinární řízení proti vítězi Světového poháru a mohli ho pokutovat za jeho ne-show, za Guardian Sid Lowe.
 
Griezmann je na Ibize a "tvrdě pracuje vedle svého osobního trenéra", takže je v dobré kondici pro novou sezónu, podle Davida Salinase.
 
Přesun Griezmanna do Barcelony ukončí dlouhodobou ságu. V létě roku 2018 se přiblížil k klubu, ale oznámil, že bude v Atletiku ve svém neslavném dokumentárním filmu La Decision.
 
Ale spekulace přes přesun do Barcelony odmítly jít pryč. Atletico výkonný ředitel Gil Marin řekl, že má "známý od března" vpřed by se připojil k katalánské obry, na Movistar (h / t Marca).
 
Griezmann přidá k útočícím možnostem Barcelony manažerovi Ernesto Valverdeovi potenciální selekci hlavy s Lionel Messi, Luisem Suarezem, Ousmane Dembele, Malcomem a Philippe Coutinho v týmu.
 
Barcelona bude také doufat, že Griezmann může pomoci klubové slávě v Lize mistrů UEFA po bolestných porážkách Romů a Liverpoolu v posledních dvou sezónách.
 
Francouzští útočníci však budou muset zvítězit nad příznivci, pokud se těsně přesune do Barcelony. Jeho odmítnutí klubu minulé léto ho vidělo, že se v dubnu v Camp Nou vrhl na Camp Nou, když se dostal do branky 2-0 za Atletica.