Košík je prázdný.

Barcelona předpovídá roční příjmy v této sezoně téměř 900 milion

Barcelona předpovídají, že jejich roční příjmy se blíží 900 milionům eur v této sezoně, neboť se stále více přibližují cíli stát se prvním klubem, který by překonal hranici 1 miliardy eur.
 
Katalánský klub oznámil rekordní výnos 708 milionů eur za sezónu 2016-17 za letošní rok - o 13 milionů eur vyšší než v minulém roce, což bylo v minulém roce odhadováno, což představovalo zvýšení o téměř 88 milionů eur v předchozím období.
 
Prezident Josep Maria Bartomeu uvedl, že chce do roku 2021 dosáhnout 1 miliardy EUR a předpokládaný nárůst příjmů ve výši 189 milionů EUR by to učinil velmi realistickým cílem.
 
"Rada schválila rozpočet na období 2017-2018," řekl mluvčí Josep Vives na tiskové konferenci ve středu. "Tento rozpočet odráží předpokládaný rekordní příjem ve výši 897 milionů eur."
 
Barcova pokladna byla v této sezoně posílena novou sponzorskou smlouvou s Rakutenem.
 
Japonská společnost převzala společnost Qatar Airways jako hlavního sponzora klubu v létě poté, co se dohodla na čtyřleté dohodě, která by mohla činit až € 61,5 za sezónu.
 
Nike, Beko a Gillette patří mezi spousty dalších sponzorů, kteří pracují s Barkou, protože klub se neustále snaží rozvíjet své partnery ve všech čtyřech koutech světa.
 
V nejnovější fotbalové lize fotbalu Deloitte pro rok 2017, která vzala v úvahu účty za sezónu 2015-16, byla Barca druhá za Manchesterem United.
 
Strany z Premier League se chlubily příjmy ve výši 689 milionů eur, následovaly Barca (620,2 milionů eur) a Real Madrid (620,1 milionu eur).