Košík je prázdný.

Bayern Mnichov nepodepíše další křídlo s Kingsleyem Comanem zran

Bayern Mnichov otevřela v pátek v sezóně 2018-19 Bundesligy vítězství nad Hoffenheimem Dětské Fotbalové Dresy. Navzdory těmto třem bodům nebylo všechno v souladu s plánem vládnoucích šampionů. Těsně před poločasem se Kingsley Coman vydal na hřiště se zřejmě vážným zraněním kotníku.
 
Oklamal kličku, kterou Nico Schulz obhájil. Francouzský levý kotník byl zachycen pod jeho značkou a výsledek byl zničující.
 
Podle oficiálního prohlášení klubu, Coman trpěl v jeho kotníku slznou vazbou, což bylo stejné zranění, které vedlo k jeho pozdějšímu převzetí z velké části minulé sezóny. Generální ředitel Bayernu Karl-Heinz Rummenigge také potvrdil podrobnosti o útravě svého hráče a vysvětlil, že bude muset podstoupit operaci, aby pomohl jeho zotavení.
 
Comanova zranění je pro Bavorska opravdovou ránu, která od mladého Francouze očekávala velké věci. Byl jedním z nejvíce vzrušujících hráčů, kteří mířili do této sezóny a byli dokonce připraveni na sezónu výletů. Nejen, že tato újma je zničující pro začínající kariéru Comana, ale také pro Bayern Mnichov.
 
Bavorští jsou nyní ve svých řadách se svými třemi pravými křídly; Alphonso Davies se do klubu nemůže připojit až do ledna.
 
I přes jejich zjevný nedostatek opravdových křídlů se Bayern neřídí na trhu s převodem, aby nalezli náplň pro zraněného Comana, řekl reportér Sport Bild Tobias Altschaffl. Klub bude místo toho držet Robben, Ribery, Gnabry a hrát další - Muller, James, Goretzka - jako widemen.
 
Naštěstí Coman zranění přichází přímo na začátku sezony Barcelona Fotbalove Dresy, spíše než do posledního kola. Bavorský současný sbor hráčů by měl stačit, aby je mohl vidět během tří měsíců bez Francouze.