Košík je prázdný.

Bayern Mnichov proběhne kolem Sevily se dvěma góly ve čtvrtfinál

Bayern Mnichov využil nejvíce z několika úspěchů, aby porazil Sevilu a dal se na semifinále Ligy mistrů.

Němečtí giganti zaostávali za stávkou Pablo Sarabie - Sevilla dopředu vynechala otvory se zlatým okrajem - ale bojovali zpět, aby získali 2-1 vítězství díky dvěma masivně odkloněným cílům.

Prvním spatřil 38. minutový kříž Franck Riberyho, který nastřílel Ježíše Navasovi, a poté v druhém poločasu zahrál Thiago přes Sergio Escudero.

Bayern, který vstoupil do rychlostních stupňů poté, co byl druhý nejlepším na startu 45 minut, bude nyní chtít své šance ukončit věci na návratovém setkání v Allianz Aréně, kde vyhrál 21 z posledních 22 zápasů domácí ligy.

Dva týmy přišli na zápas na konci kontrastního osudu o víkendu.

Sevilla vedla 2: 0 proti všem-dobytí Barcelona - neporažený v La Ligu po dobu jednoho roku - s zbývajícími dvěma minutami, ale musel se vyrovnat na remízu, zatímco Bayern paralyzoval arch-rivalů Borussia Dortmund 6-0 učinit obrovský krok k jinému titulu Bundesligy.

Sarabia vynechal střet s Barcem, ale vrátil se do startovní sestavy Sevilly a byl uprostřed dvou hlavních rozhovorů úvodní půlhodiny.

První ho viděl, jak se mu podařilo vynechat to, co vypadalo jako jistý gól v 20. minutě, postranní postavení široká od 12 yardů s pouze Sven Ulreich, aby porazil.

25-ti letý hráč se o tuto chybu zmíní o 12 minut později, nicméně, když sevřel Sevilu dopředu.

Levá postava, která před chvílí přinesla z Ulreicha potápění s dlouhým dosahem, se dostala před Juan Bernat na vzdáleném místě, aby ovládal Escuderův kříž, než vystřelil domů.

Bernat apeloval na házenou mužem ze Sevilly, ale gól stál.

Problémy Bayernu se zřejmě zrychlily poté, co ztratily útočník Arturo Vidal do zranění, ale do dvou minut po jeho odchodu Bayern byl na úrovni - s náhradníkem Jamesem Rodriguezem.

Rychlý protiútok po pravé straně zahrál míč mezi Jerome Boateng, Thomas Muller a Rodriguezem, než dorazil k nohám Ribery na levé straně.

Francouzský křížek měl vybírat Roberta Lewandowského uprostřed, ale ve velkém odklonu od Navasu a přes veškeré úsilí brankáře Sevilly David Soria míč vyrazil z postavy.

To bylo těžké na domácí straně, který opět udělal dojem na velkém pódiu po klepání Manchester United v předchozím kole.