Košík je prázdný.

Cristiano Ronaldo zachránil Juventuse, když Real Madrid zasáhl p

Cristiano Ronaldo zachránil Juventuse, když jeho trest vynesl sotva zaslouženou 2-1 výhru nad Janovem na stadionu Allianz.

Juventus musel reagovat na vítězství Internazionale v Brescii o 24 hodin dříve, aby se vrátil na první místo a 36. minuta záhlaví Leonarda Bonucciho je poslala správnou cestou.

Miskick Christian Kouame oklamal Juveho brankáře Gianluigi Buffona, když se Janov vyrovnal o čtyři minuty později, ale propuštění Francesca Cassaty po poločase dalo hostům navrch ještě jednou. Nedokázali si spočítat výhodu svých zaměstnanců a ztratili ji, když náhradní hráč Adrien Rabiot viděl v 86. minutě červenou.

Ronaldo byl v ofsajdu, když dal míč do sítě hluboko do času zastavení - přesto ho ale chytil Antonio Sanabria v krabici a nedělal chybu s jeho trestem, čímž se červenaly Juve.

Atalanta držela tři nejlepší soupeře v Neapoli na paži a nutila 2-2 remízu na Stadio San Paolo. 16. minuta Nikola Maksimoviče z kříže Josého Callejóna krátce přivedla Napoli na své třetí místo se svými bývalými hosty, ale Remo Freuler se vyrovnal krátce před poločasem.

Arkadiusz Milik, který v první polovině zasáhl poštu, obnovil vedení Neapole tím, že v 72. minutě prohrál míčem Fabian Ruiz. Josip Ilicic však porazil offside past, aby vyrovnal čtyři minuty od času, a slovinština byla poté odmítnuta vítězem v době zastavení.

Ve Španělsku Real Madrid zametl kolem klubu Leganés 5-0 v Santiagu Bernabéu, aby udržel tlak na vůdce La Liga v Barceloně. Real, porazil 1-0 na Real Mallorca v jejich posledním ligovém výletu - trvalo jen sedm minut, než se otevřel bodování přes brazilský útočník Rodrygo. Německý záložník Toni Kroos brzy přeletěl domů na blízký post.

V 24. minutě Sergio Ramos při druhém pokusu potrestal pokutu poté, co jeho původní kop zachránil Juan Soriano, kterého VAR označil za mimo jeho hranici. Karim Benzema si konečně zasloužil gól, když v 20. minutě zahrává penaltu.

Náhradník Luka Jovic vstřelil svůj první ligový gól od letního přesunu peněz z Eintrachtu ve Frankfurtu nad Mohanem, když v době zastavení zamířil na zadní post. Real se uzavřel až do bodu vedoucího Barcelony, oba kluby nyní hrály 10 zápasů.

Valencia bojoval, aby přitáhl 1-1 proti Seville v Mestalle. Lucas Ocampos dal návštěvníkům vedení v první polovině času zastavení. Los Che si myslel, že se vyrovnali po 75 minutách, jen aby Manu Vallejo viděl, že jeho úsilí je vyloučeno offside vlajkou. Ruben Sobrino, hráč týmu kolega, si v 10. minutě zahrál přímý kop, ale míří z přímého volného kopu.