Košík je prázdný.

Juventus dosáhne 175 milionů dolarů seznamu Dublinských dluhů

Juventus, turnajový fotbalový klub, který je láskyplně známý jako Stará dáma, uvedl na burze cenných papírů v Dublinu dluh 175 milionů EUR.
 
Liga mistrů Atletico Madrid v úterý včera uvedla pět let bez konvertibilních dluhopisů na irské burze cenných papírů, nyní známou jako Euronext Dublin. Dluhopisy budou platit investorům kupón ve výši 3,375%.
 
Juventus byl nucen zvýšit dluh poté, co v létě silně střílel s hráči, včetně nákupu Cristiana Ronalda ve výši 110 milionů EUR.
 
Prospekt o vydání dluhu podrobně popisuje finanční situaci společnosti Juventus. Zdá se, že zvýšila čistou investici o 220 milionů EUR během letního přenosového okna, kdy strávil více než 100 milionů EUR novým obráncům, jako je italský odvážný Leonardo Bonucci.
 
Dokumenty podané společností Euronext Dublin tak nastíní transakce společnosti Juventus v nedávném zimním přenosovém okně, které skončilo koncem ledna.
 
Zahrnuje finanční podrobnosti o navrhovaném nákupu Aarona Ramseye z Arsenalu, který stojí 3,7 milionů eur, stejně jako o převodu Gonzalo Higuaina do Chelsea za úvěr ve výši 18 milionů eur nebo úplný výkup za 36 milionů eur ,
 
Klub utrpěl ztrátu ve výši 19 milionů EUR v loňském roce.
Burza uvedla, co bylo "nadšené", aby uvítali Juventus. Irská burza je považována za přední místo pro zařazení firemního dluhu.