Košík je prázdný.

Kde se Ainsley Maitland-Nilesová hodí na jeho návrat

Arsenal byl bez Ainsley Maitland-Niles a budou i nadále několik týdnů, ale i když se vrátí Arsenal Fotbalove Dresy, kde se mu hodí?
 
Mnoho fanoušků Arsenalu vám řekne, že není spousta plátců, kteří jsou více nadšení než Ainsley Maitland-Niles. Má mentalitu veterána, ale atletika někoho, no, jeho věk.
 
A jak vzrušený Unai Emery měl spolupracovat s Maitland-Nilem, po hlášené "dokumentaci", kterou přinesl o mladém Angličce, toto očekávání vzrostlo.
 
To je důvod, proč to přímo vydechlo, když Maitland-Niles utrpěl zlomeninu nohou jen 35 minut do sezóny. V té době hrál zbytečně, s každou další volbou zraněnou, což je v rozporu s myšlenkou, že nakonec nakonec dostal jeho střílek na střed, ale taková je prokletí, že je neuvěřitelně nadaný mladý muž.
 
Teď, když zranění zasáhlo polovinu, protože jeho návrat je naplánován na polovinu až koncem října, musíme se začít ptát, kde se Maitland-Nilesová hodí, až se vrátí. Vzhledem k tomu, že v jeho stádiu se klub začíná nacházet bez něho, a to může být pro mladého muže těžké najít cestu, když se nový manažerský systém konečně začne držet.
 
Oba tito dva záložníci hrají roli a není důvod očekávat, že by bylo zapotřebí jiného jména. Který problém je, když jste Ainsley Maitland-Niles a vy jste další jméno. Další jméno, které získalo právo na nějaký čas v tomto středisku.
 
To znamená, že plné místo, na kterém se naplňuje Dětské Fotbalové Dresy, není přesně tam. Netřeba říkat, že bych raději viděl, že Maitland-Niles se natáhl nohama víc než Nacho Monreal, který se vydal na cestu k výměně, ale jak to stojí, nevidím, jak se tam Emery drží Maitland-Nilesovou, když se vrátí. Ale to je jen já, nejsem Emery.