Košík je prázdný.

Lille Reveal Barcelona Zájem o Nicolas Pepe uprostřed přenosu po

Barcelonský zájem o Lilleho křídlo Nicolas Pepe odhalil prezident klubu Ligue 1 Gerard Lopez Barcelona Fotbalove Dresy.
 
Zeptal se, že Barca je nadšený mezinárodním Pepeem na pobřeží Pobřeží slonoviny, řekl Lopez, za RMC Sport: "Je to pravda, existuje několik skvělých klubů, které o něj mají zájem."
 
Lopez také vyjádřil naději, že se Pepe nebude pohybovat kdykoliv příliš brzy: "Kluby nás kontaktovaly přímo po letním trhu, abychom zjistili cestu vpřed. Doufám, že zůstane nejméně jedna sezona."
 
Barca pravděpodobně zůstane na případu poté, co Taylor jmenoval giganty La Ligy "klub, který pravidelně hledá francouzskou první divizi."
 
Přesto Blaugrana může očekávat, že bude čelit konkurenci pro 23letého Pepea. Zájem už spouští mezi prominentními členy vrcholného letu v Anglii.
 
Arsenal jsou mezi zainteresovanými stranami na Le10 Sport. Poznamenal také, jak Telefoot hodil jméno Manchester United do klobouku.
 
Mít trio evropských špičkových klubů na jeho případu je odrazem působivého vývoje Pepe v Lille. Barcova technická sekretářka Eric Abidalová si myslí, že vyhlídka podpisu nadaného útočníka je "velmi, velmi zajímavá", podle Mundo Deportivo.
 
Není pochyb o tom, že Pepeovy talenty jsou zajímavé Dres Messi. Udělal skvělý start do sezóny, vyhrál čtyřikrát a poskytl tři asistence v Ligue 1 a také našel síť v Coupe de France.