Košík je prázdný.

Macarthur FC v rozhovorech o zahájení debutové sezóny s Juventus

Noví chlapci A-League mohli začít život zápasem proti Old Lady, s Macarthurem FC uzavírat dohodu, aby Juventuse přivezli do Sydney pro kouzlo před sezonou.
 
Macarthur je stále v počátečních fázích montáže svého inauguračního týmu pro příští sezónu, ale už se snaží učinit okamžité prohlášení lákáním jednoho z největších klubů na světovém fotbale, jehož titulem je pětinásobný světový hráč roku Cristiano Ronaldo, do Austrálie .
 
Zdroje zapojené do vyjednávání naznačují, že dohoda o přivedení italských šampionů do Austrálie je poslední týden v červenci nebo první týden v srpnu blízko, přičemž Macarthur nyní potřebuje najít vhodné místo v Sydney, kde se bude konat zápas, a doufat, že bude dokončena státní vláda. financování.
 
Zdroje naznačují, že promotéři a Macarthur v zásadě dosáhli dohody s Bianconeri o jednorázovém přátelském a doprovodném Juventusově „legendárním“ zápase, který se hraje na stadionu Campbelltown.
 
Pokud by bylo dosaženo dohody, jednalo by se o první návštěvu Juventusu v Austrálii od Mezinárodního poháru mistrů 2016 v Melbourne a nejprve v Sydney za šest let, kde v srpnu 2014 hráli na ANZ stadionu A-League All Stars na stadionu ANZ. Olympijský park toho dne, ale mohl by potenciálně přilákat ještě větší účast v roce 2020, protože od té doby získal pět italských titulů a podepsal Ronalda, jednoho z nejznámějších sportovců světového sportu.
 
Místo konání navrhovaného přátelství však musí být ještě vyřešeno, stadion ANZ bude na začátku července letošního roku obnoven.
 
Zdroje se znalostí vyjednávání naznačují, že na konci července července byl na hřišti ANZ stadionu s kapacitou 83 000 vyvíjen tlak na zápas, což by vyžadovalo odložení zahájení renovace o několik týdnů. Alternativou je začátek srpna na stadionu Bankwest Stadium, který by nevyhovoval poptávce, protože jeho kapacita je pouhých 30 000.
 
V pátek neměla státní vláda žádné plány na oddálení renovací na stadionu ANZ, který se uzavírá kvůli přestavbě 27. června. To by opustilo stadion Bankwest jako jediné proveditelné místo a příslušenství Juventus by se muselo zařadit do toho, co je již zaneprázdněno. plán na stadionu s hrami NRL hranými 1. a 8. srpna.
 
Nedostatek vhodných míst v Sydney by však nezabránil Juventusu v turné po Austrálii. Italští šampióni také zvažovali, že v předsezonním období zahrají na Perth Glory Perth Glory.
 
V listopadu majitel Perth Glory Tony Sage oznámil, že jeho klub byl zapojen do rozhovorů o přivedení italských gigantů do západní Austrálie, což je předsezónní zastávka, která byla v posledních letech hitem evropských klubů, s Chelsea a Manchester United hrajícími kamarádky v V loňském roce Perth.
 
"Udělali jsme fantastické video pozývající týmy do Perthu, které jsme poslali, což bylo s Manchester United, Grand Final a Chelsea zabalené spolu s věcmi o Perthu," řekl Sage v listopadu pro fotbalové Nation Radio.
 
„Toto video jsme také použili k nalákání Juventusu. Vypadá to, že sem přicházejí v srpnu 2020 s Ronaldem, takže příští rok bude po euru. Fungovalo to s Juventusem, doufejme, že se nám to zabarví koncem příštího týdne a můžeme oficiálně oznámit, že vyjdou, takže se tu snažíme úderem nad naši váhu. ““
 
V rámci Macarthurova návrhu se Juventus chystá vydat legendární tým bývalých hvězdných hráčů, aby čelil domorodému týmu All Stars na Campbelltown Stadium. Legendárním týmem Juve by mohli být Alessandro Del Piero, Pavel Nedved, David Trezegeut a Ciro Ferrara, kteří budou hrát domorodý tým All Stars přidružený k fotbalové akademii Charlese Perkinsa vedeného Macarthurem FC a trénovaný bývalým trenérem Socceroosem Frankem Farinou.