Košík je prázdný.

Messi je rozdíl mezi Barcelona a Real Madrid - Luis Milla

Španělští obři se v tomto týdnu setkávají v back-to-back klasicosu a bývalý záložník se domnívá, že argentinský je jediným faktorem Blaugrany
Lionel Messi je muž, který představuje jediný rozdíl v kvalitě mezi Barcelonou a Real Madridem, říká bývalý záložník Luis Milla.
 
Dvě strany se tento týden připravují na zpětný záběr Clasicos, když se setkají na druhou etapu svého semifinále Copa del Rey, ve kterém jsou vázány na 1-1 ve středu a poté v La Ligě v sobotu .
 
Madrid vyhrál osm z posledních deseti zápasů ve všech soutěžích, neboť se zdá, že získali opětovnou konzistenci po ranních sezónách v souboji s jejich bývalým hvězdou Cristiano Ronaldo v létě do Juventusu a vyloučením trénera Julen Lopeteguiho.
 
A zatímco Messi vedená Barca má pohodlný náskok na vrcholu La Ligy, nakreslili čtyři a ztratili jeden z posledních 10 na všech soutěžích.
 
Ale Milla se domnívá, že zatímco nejde o žádné favority, je Barca nejlepší střelec největším rozdílem mezi oběma stranami.
 
"Nemyslím si, že je to oblíbený, i když jedna strana do něj vstoupí lépe než druhá," řekla Milla, která zastupovala oba kluby.
 
"Jediný podstatný rozdíl, který vidím mezi oběma týmy, je Messi, ale obecně jsou hry bez oblíbených.
 
"Domácí strany mohou mít pro své fanoušky malou výhodu, ale nevidím jasné favority. Madrid je pod velkým tlakem, takže nevíte, co se stane.
 
"Madrid vypadal dobře na Camp Nou a Wanda Metropolitano Dres Barcelona, ale pak začali pociťovat pochybnosti. Možná že přemýšleli o klasicosu a dalších věcech. Levante.
 
"Dobrá věc v Barceloně je Messi, nemůže vyvážit každého, a Gerard Pique a Marc-Andre ter Stegen se daří na skvělé úrovni. Přesto existuje pocit, že oba týmy se musí zlepšit kolektivně, pokud chtějí vyhrát Ligu mistrů - ani jeden z nich nemá šanci, pokud ne. "
 
Madrid se bude chtít podívat na své vlastní nejvyšší střelec, Karim Benzema, aby udělal rozdíl proti svým soupeřům. Francouz má v této sezóně 20 branek ve 40 zápasech a Milla se domnívá, že je prospěšný kvůli Ronaldově nepřítomnosti.