Košík je prázdný.

Paul Pogba podkopává, ale Man United má štěstí v pozdním výhru v

TURIN, Itálie - Tři myšlenky ze stadionu J se dvěma pozdními brankami daly Manu United v Juventusu vítězství 2: 1.

1. Heroic United uklidňuje Juve s pozdním bojem

Manchester United otočil hodiny zpět do roku 1999 tím, že přeměnil porážku na vítězství proti Juventusu s dramatickým pozdním vítězstvím v Turíně.

86. minutový volný kop Juan Mata a vlastní gól Alex Sandro v závěrečné minutě získal tým Jose Mourinho zásadní výhru proti italským šampionům, kteří mohli vidět, že United se kvalifikuje do losování v Ligy mistrů s domácím vítězstvím proti mladým klukům později tento měsíc .

Devětnáct let poté, co vítězové Trela ​​vítězů Sir Alexe Fergusona převrátili deficit 2-0, vyhrát 3-2 v Turíně, muži Mourinho ukázali podobný bojový duch vyhrát tuto hru. Zdálo se, že je ztracen poté, co Cristiano Ronaldo, který uklidnil United pro většinu hry, dělal jeho jeden rozhodný příspěvek, když v 65. minutě on volley Leonardo Bonucci dlouhý průsmyk za brankář David De Gea zaregistrovat jeho první šampionát cíl sezóny.

Cíl vypadal, že stačí k tomu, aby vyhrál hru a zajistil nejvyšší místo a kvalifikaci pro vyřazovací etapy se dvěma zápasymi, které by ušetřil tým Massimiliana Allegriho. Ale Mata vylosovala United s volným kopnutím, než se Sandro objevil v pozdním, houpavém setu Ashley Young.

United byl nešťastný, že zaostával za Ronaldo a jeho remíza by byla lepší v noci. Přestože Juve hostí Valencii později v tomto měsíci, vítězství pro Italové v kombinaci se Spojeným vítězstvím proti Young Boys u Old Trafford zajistí, aby oba kluby vstoupily do kola 16.

2. Sanchez uvítá svůj případ a hraje přes střed

Alexis Sanchez byl velkým zklamáním v tričku Manchester United, když přišel z Arsenalu v lednu, aniž by jeho nejhorší stoupenec dokázal navrhnout jiné. Jedním z argumentů v obraně Chile je však to, že Mourinho nedostal šanci hrát na své nejlepší pozici.

Mourinho neustále uvízl Romelu Lukakua jako svého středového útočníka a místo toho zvolil Sancheze, ale s Lukaku zraněným, Sanchez dostal šanci uprostřed proti Juventusu a dojel. Bylo jasné, že jeho důvěra je stále nízká: Koneckonců vstoupil do středeční hry a dosáhl jen čtyřikrát ve 27 vystoupeních a jeho vystupování v této sezóně bylo v nejlepším případě sporadické.

Ale Sanchez nabízí Lukaku zcela odlišné vlastnosti a oni byli v Turíně přítomni. Lukaku je jednorozměrný, klasický útočník v tom smyslu, že jeho první myšlenka je vždy směřovat k cíli. Sanchez je zatím připravený posoudit jeho možnosti, držet míč a přinést spoluhráče do hry. Mezi juniory útočícími hráči proti Juve bylo více nití než tam, kde hraje Lukaku.

Zranění Lukaku znamená, že má pochybnosti o nedělní cestě do Manchesteru, takže Sanchez by mohl dostat další výlet na Etihad. Musí ještě zdokonalit svoji fyzickou kondici a intenzitu, ale pokud se dostane do hry, Sanchez může být stále velkým hráčem, který Mourinho očekával od jeho podpisu.

3. Pogba chybí zpět "domov"

Paul Pogba opravdu chtěl vlastní scénu ve svém starém trávníku s United proti Juventusu, ale ve středu v noci opět zmizel.

Poté, co Pogba promluvil na premiérové ​​zpravodajské konferenci o jeho formě, štěstí a vyhlídkách United na výhru hlavní trofeje, byl Pogba před zápasem potěšen fanoušky Juventusu do Turína. Ale dva roky poté, co Pogba odjel s 89 miliony GBP, udělal jen málo ospravedlnění svého poplatku nebo přinutil fanoušky Juve toužit po návratu.

Tohle byla Pogba v jednom ze svých špatných dnů. Nedokázal sledovat běžce z Juventusu a byl chudý. Opravdu by se měl přiblížit ke hře rozhodně, aby ukázal svým starým fanouškům, co chybějí, ale byl prostě polknul Juveho střediska Miralem Pjanic, Sami Khedira a Rodrigo Bentancur.

Pogba má talent, to je bezpochyby. Získal velké vyznamenání pro kluby a zemi a může být změna hry, ale příliš často nedokáže dodat. Jeho pozdější zapojení do Sandroova vlastního vítěze pro United nebylo dost, aby Pogba vynikla.

V takových nočních hodinách by měl Pogba požadovat, aby byl centrem pozornosti, ale byl opět hráčem s malou částí.