Košík je prázdný.

Simeone říká, že mám zvláštní vlastnosti, říká nový chlapec Atle

Portugalské mezinárodní je nadšené, že spolupracuje se slavným trenérem v jeho novém klubu po tom, co byl chválen chválou od argentinského
 
Gelson Martins byl povzbuzen k vstupu do Atletico Madrid poté, co Diego Simeone identifikoval "zvláštní vlastnosti", které může přinést do týmu.
 
Portugalský mezinárodní podepsal pětiletou dohodu minulý týden poté, co zrušil svou smlouvu v krizovém závodě Sporting CP.
 
23-letý, který byl v úterý oficiálně představen na Wanda Metropolitano, je nadšen, že se dostane do práce pod svým novým šéfem.
 
"Tréninkova zpráva byla pro mě velice důležitá a řekl, že můžu přidávat hodnotu týmu," řekl novinářům. "Všichni hráči jsou velmi dobře, ale trenér si myslí, že mám zvláštní vlastnosti a proto jsem přišel.
 
"Od chvíle, kdy jsem přišel, jsem pracovala velmi tvrdě a kvalitně a to mi pomůže ve způsobu, jakým hraji, a proto jsem velmi rád, že pracuji se Simeone."
 
Klubový prezident Enrique Cerezo doufá, že Gelson se v klubu stane "legendou", podobně jako krajané Tiago Mendes a Simao, kteří se v posledním desetiletí těšili velkému úspěchu s Atletico.
 
"Podepisujeme fotbalistu, který má i přes své mládí již mnoho zkušeností," řekl Cerezo.
 
"Tady se portugalští hráči stali legendami a jsme si jisti, že dáte vše pro tyto barvy."