Košík je prázdný.

Lodní doprava Vrácení

 Vítejte na www.fotbalovédresy.com, dostanete ty nejlepší slevy a nejlepší produkty. Nabízíme nejlepší služby a rychlé dodání
Takže pokud máte jakýkoliv dotaz, pošlete mi e-mail. Budeme Vás kontaktovat na poprvé.
 
Reklamační řád
Všechny Vrácení a výměna musí být uplatněna do 7 dnů ode dne, kdy doručení balíku. Pro návrat / výměna, musí být položka v zcela novém stavu jako přijaté, s originální krabici přišli s. Prosím, zadejte své přiznání nebo žádost o výměnu e-mailem požadované informace a my vám zašleme podrobnosti o tom, jak odeslat položku zpět na vrácení peněz nebo výměnu, obvykle během 24-48 hodin.
Prosím, nás musí požádat o vrácení adresy, ne jen loď je zpět na původní adresu, nebo vrácení peněz nebude úspěšně zpracována. Prosím, napište nám také příslušné sledovací číslo na e-mail po loď balíčku ven.
 
 
Pozor:
1. Veškerá výměna nebo vrácení zboží, musí zachovat jejich původního stavu není opotřebovaný, změněné nebo se omývá, se všemi připojenými tagy.
2. Musíte nás kontaktovat zákaznický servis v rámci 3 dnů, když obdržíte Váš předmět. Doufám, že dokážeme navzájem porozumět. Jakékoliv dotazy, prosím napište nám; se budeme věnovat všem záležitostem a pracovat společně s vámi vyřešit to.
Testujeme naše produkty před nabízíme k prodeji. Také prohlédnout každý kus zboží před objednávek nádoby. Nejste-li použít některý z našich produktů, prosím, kontaktujte nás, rádi pomůžeme. www.fotbalovédresy.com není zodpovědná za nehody během nebo po užití v zařízeních nebo dodávek plynoucí odpovědnost.