Košík je prázdný.

Sturridge začne knock out Spurs

Jeho Premier League cílem sucho se klene nad šest měsíců a 615 minut špičkového fotbalu, ale Daniel Sturridge zůstává hojný v EFL poháru, zejména proti oslabené opozici. Jeho záznam pro Liverpool nyní stojí na osm gólů v šesti vystoupeních v této soutěži poté, co udeřil v obou poločasech proti Tottenhamu, rozhodování o schůzku pohárkem poslední dva finalisté (Levné Fotbalové Dresy 2016-2017). Jeho excelence pomohl Jürgen Klopp tým se stal prvním anglickým klubem porazit Tottenham v této sezoně.

Možná, že Spurs může trvat útěchu bodování první gól ve třech zápasech ze, ale Sturridge vzal Liverpoolu shodují v této sezoně 30 gólů v 12 hrách. Byl rychlý najít na netu. Střela od Liverpoolu Marko Grujic zhasl Spurs obránce Kevin Wimmer a Sturridge reagoval nejrychleji a dravé odbornými znalostmi v deváté minutě. Byl podobně přesvědčen, kdy kolegové Divock Origi a georginio wijnaldum ho poslal pelášit jasné až do konce. Málem měl hattrick, ale výstřel, který odrazil obránce Cameron Carter-Vickers hit na břevno.

Sturridge je dvojitý nechá Danny Ings přijít na své první vystoupení na Anfield Road od utrpění zranění zkříženého vazu před rokem, což málem zdobené gól. Ings byl do značné míry omezeny na druhé strunami hry, a někteří mohou říci, že je to škoda, že kouzlo tie se stala oslaven rezervní tým přípojka. Oba manažeři udělal 21 změn. Klopp, na rozdíl proti Burton a Derby v dřívějších kolech EFL, přinesl v úplně jiném XI. Přesto se mohl prohlásit obhajobu v podobě vítězství. Sturridge Fotbalové Dresy

Potřeba ostruhy správce Mauricio Pochettino k otočení bylo naléhavější vzhledem k tomu, Tottenham je přeplněný rozpis. Snad jen Moussa Sissoko je zákaz tři-match, vzhledem k tomu, zpětně za úder loktem bournemouthských Harry Arter, bráněno v tom, aby Pochettino kompletní sadu změn. Místo toho, Eric Dier byl osamocený konstantní, když řídil Spurs poprvé. Další pravidelné, Erik Lamela, přišel a získal pokutový kop, který Vincent Janssen převeden. Byl to teprve jeho druhý gól Spurs a pokračoval téma: Jeho první byl také místo kopanec do EFL poháru. Spurs Fotbalové Dresy

Janssen začal sám v útoku, zatímco Sturridge měl sidekick. Klopp přešel z 4-1-4-1, který pracoval dobře tak daleko na 4-4-2 diamantu, což ho partnera Sturridge a Origi za pouhých potřetí. Měly by se spojili k cíli, když belgického kříž odrazila Angličan za patu, když minul kop. Ale pro létání zachránit před Spurs brankář Michel Vorm, Origi by našli horní roh sám. Sturridge a Origi první spojil v 6-1 nakládačka of Southampton, ai když to bylo méně dramatické, ale opět ukázal, že může znepokojovat obrany.